top of page
fancy line +off-white line thicker 3.png

סיורים קלאסיים

דולורוזה

נא להעביר את הסמן על התמונה לכתוביות, ללחוץ לתמונות בגודל מלא

 Via Dolorosa , "דרך הייסורים" או "דרך הצלב" (Via Crucis)  הוא המסלול לאורכו, על פי המסורת הנוצרית, נשא ישוע הנוצרי את צלבו, מרגע משפטו במצודת האנטוניה עד לרגע צליבתו על גבעת הגולגולת ("גולגותא"), קבורתו במערה ותחייתו. המסע כולל את 14 התחנות המסורתיות. חמש האחרונות, בתוך כנסיית הקבר עצמה.

מסלול הטיול: המצפה בראש הר הזיתים, ירידה לגתסמני (גת שמנים) וחורשת הזיתים בנחל קדרון, כנסיית היגון (סבלו של ישוע) קבר מרים אמו, שער האריות, כנסיית סנטה אנה (הולדת מרים אמו) הצצה אל הר הבית, תשע התחנות הראשונות של דרך הייסורים. הפסקת  צהריים. אחה"צ - כניסה לכנסיית הקבר. פיזור. קניות בשוק אבטימוס ושוק בית הבד. ניתן לסכם את הסיור ברובע היהודי ובכותל המערבי, במיוחד אם מלווים אורחים מחו"ל.

משך הטיול כ-6 שעות הכוללות הפסקת צהריים. 

Baubau.jpg

TEL AVIV WHITE CITY

The UNESCO World heritage ,Tel Aviv modern architecture tour. Telling the .story of the First Hebrew Town. Walking only.  See more

ירושלים, ים המלח ומצדה 

(יום או יומיים)  

נשים

נא להעביר את הסמן על התמונה לכתוביות, ללחוץ לתמונות בגודל מלא

זהו ממש המסלול הקלאסי של התיירים בטיול ל"הולי לנד". לישראלים - לחוש פעם את הארץ כפי שחש אותה התייר. זהו מסלול מומלץ גם לאורחים מחו"ל שזה להם הביקור הראשון בארץ.

היום הראשון: מסע ממערב למזרח בנתיב ההיסטורי של עולי הרגל הצליינים.  האתרים הקדושים של ירושלים: יהודיים, מוסלמיים ונוצריים, מקדשיה ושווקיה, בהתאם להתעניינותכם ורצונותיכם. דברו אתי

 היום השני: הכותל, הר הבית והיכלותיו המוסלמיים, נסיעה לנהר הירדן, אתר מעבר הירדן והטבילה של ישוע (קסר אל יהוד), ליד ים המלח; דיר חג'לה, מצדה ורחצה בים המלח. חזרה לירושלים ותל אביב. אפשר לארגן נוסח מקוצר של יום אחד, וגם אופציה להרחבה לכמה ימים.

תחבורה אינה כלולה אך ניתן לארגן. ניתן לארגן מקום לינה לא שגרתי בירושלים, באחד מבתי המלון במזרח העיר או בבתי ההארחה של המנזרים. שילוב של הרפתקאות קולינריות בירושלים.

נא להעביר את הסמן על התמונה לכתוביות, ללחוץ לתמונות בגודל מלא

יפו הנאוה והנוגה

סיור בעקבות היסטוריה, מיתולוגיה ואגדות, במסע לאורך 4000 שנה, באתרים קסומים. זהו סיור אותו העברתי פעמים רבות לתיירים מחו"ל, ואשמח להעבירו לכם.

יפו משויכת אצלנו כמקום של מסעדות, תיאטרון ושאר בילויים, אך ההיסטוריה שלה עתיקה ומרתקת. תחילתה בכתבים מצריים עתיקים, מיתולוגיה יוונית, כתבי התנ"ך והברית החדשה, הצלבנים, מסעות נפוליאון וכעיר עותומאנית, עד למלחמת העצמאות שלנו! ואוו!

הסיור ייצא מכיכר השעון ויעבור דרך המסגד היפהפה, תצפית על אתרי ההתרחשות של האירועים ההיסטוריים, כנסיית פטרוס הקדוש וסודותיה, סמטאות הכורכר של העיר העתיקה המסתירים הפתעות, דרך בית הכנסת של עולי לוב אל שוק הפשפשים, שם נתפזר ותוכלו לחגוג באחת המסעדות הנפלאות.

 

משך הטיול כ-5 שעות ובסופן ארוחת צהריים (אוכל ושתייה אינם כלולים). יש להצטייד במים, בגדים נוחים ונעלי הליכה.

** כל הסיורים מתקיימים בהתאם להנחיות העדכניות של משרד הבריאות

** קיום הסיור מותנה במספר משתתפים מינימלי.

 

אני מורה דרך מוסמך ומורה לאמנות, ומתמחה בהיסטוריה של הדתות והתרבויות בישראל.

 

מה תקבלו?

  • תגלו את יפו כפי שמעולם לא הכרתם

  • הזדמנות לשמוע את סיפורן המרתק של מסורות שונות בשער ההיסטורי של הארץ.

  • חוויה יוצאת דופן – להכיר מחדש מקום במסע לא רק במרחב אלא בזמן.

הטיול הבא: שבת, 25  דצמבר 2021
ניתן להזמין ולשלם
בקישורית זו או באמצעות

Bit.png

מחיר הטיול 100 ₪  לאדם*
*הטיול אינו מתאים לילדים 

ניתן להזמין טיול פרטי 
נא ליצור קשר במייל זה:

נא להעביר את הסמן על התמונה לכתוביות, ללחוץ לתמונות בגודל מלא

למישור החוף יש היסטוריה קדמונית, מתקופת שלמה וארזי הלבנון, התקופה הרומית הערבית והצלבנית. זה היה נתיב מסעו של נפוליאון בשנת 1799 בניסיונו לכבוש את עכו, ותבוסתו ונסיגתו בחזרה ליפו ולמצרים. גם עיקר ההתיישבות הציונית התרחשה לאורך המישור שמאחורי רצועות הכורכר של החוף.

הסיור יתחיל בקיסריה, עיר הנמל שבנה הורדוס החל משנת 25 לפנה"ס והפכה לבירת פרובינציית יהודה. נבקר בעתיקות התיאטרון והעיר הרומית והביזנטית ובשרידי העיר הצלבנית. משם נמשיך לחיפה, לביקור בגנים הבהאיים ומשם למנזר הכרמליטים בסטלה מאריס, שם נמצאת מערת נזורה המיוחסת לאליהו. 

 

משם נמשיך לעיר הנמל העתיקה של עכו עם ההיסטוריה הארוכה שלה. שרידי ארמונות מסדרי האבירים הצלבניים המשוקמים של עכו הם אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. המבנים העותומאניים והערביים מרשימים ביותר. נסיים באחת המסעדות המצוינות של עכו. 

נא להעביר את הסמן על התמונה לכתוביות, ללחוץ לתמונות בגודל מלא

נתוודע אל חבל הארץ המוכר והאהוב הזה מזווית אחרת, ונראה את הגליל, כפי שאנו מזמינים אליו את התייר הנוצרי. נוכל לקיים את הטיול במתכונת קלאסית זו (טיול מעניין ביותר) אך ניתן להתאימו לתחומי העניין שלכם.

 

הטיול יכלול את הר תבור, נצרת, (כנסיית הבשורה, סיור בשוק ובעיר העתיקה ומעיין מרים).  אפשרות לארוחה באחת ממסעדות נצרת המשובחות. משם, לכפר כנא ולכנסיית החתונה (נס היין והמים). נמשיך למגדלא ולחפירות בית הכנסת מימי בית שני ואז לכנסיות צפון הכינרת: טבחה, כפר נחום ובית הכנסת שלו. סיום בהר האושר. ניתן גם לשלב סיור בטבריה. 

נא להעביר את הסמן על התמונה לכתוביות, ללחוץ לתמונות בגודל מלא

02d flage2.png

WAY OF THE CROSS 

IMG_6940.JPG

JUDEAN DESERT AND THE RIVER JORDAN

BESTSELLER !

From Jerusalem to the sanctuaries of the Judean desert to the  River Jordan see more

MAGICAL TOUR OF  THE JUDEAN DESERT

IMG_7844_edited.JPG

Walking tour of this ancient city with its stories and legends, hiding behind  its picturesque alleys. See more

THE HIDDEN JAFFA

 JAFFA, SO FAIR AND MELANCHOLY

IMG_0959.jpg

RUSSIAN JERUSALEM

The tour will visit the Russian properties scattered throughout  Jerusalem from the end of the 19th century up to Putin, and they  are indeed spectacular! Read more..

IMG_1024.jpg

 HISTORIC GALILEE

A surprising tour of the Galilee, the backdrop to the Historical battles and the life of Jesus, the adolescent. See more...

IMG_7650.JPG

We will devise a tour in choice wineries and beautiful monasteries on the Judean Hills. See more....

WINERIES & MONASTERIES

bottom of page